Špeciálna výstava 2019 / Special Show 2019
NEMECKÁ DOGA ČIERNA
Pes
Mladší dorast
1. APOLO BLACK & WHITE DOG VN2
2. ARCHIMEDES VON BELCAMDOG VN1
3. ARAGORN BEAUTY OF TORNOCK NDorastu
4. ATACAMA SAND INSPIRED BY NATURE VN2
6. CONSTANTINE LA REGINA BIANCA N
7. TAMARIS BOHEMICA HASTAV VN3
8. YANIEL THE BLUE DREAM RHAPSODY VN1, BIS Puppy
Mladých
9. BLADE LELKES KÖRÖS-VÖLGYI D
11. CNIRPS CANIS CAIRUS VD3
12. LARGO WINCH DELLA BAIA AZZURRA nenastúpil
13. T´GIORDANO Z JOSEFOVSKÝCH BUD VD2
Stredná
14. BERTOLI-NEGRO EL SORTILEGIO V1, CAC
Otvorená
16. GERONIMO SANCTUS ROCHUS V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
Šampiónov
17. HAGRID BUCCARO- N DELLA BAIA AZZURRA V1, CAC
Čestná
19. IRAM VON WIEDERHOLZ V2
21. DAGON ZOBORSKE LUKY V1, BIS Veteran, BOV
Mladší dorast
22. AMAYA BLACK & WHITE DOG VN2
24. ZIVA CLAUDIA BOHEMICA nenastúpil
Dorastu
25. ALPINE SNOWFLAKES ON PAWS VN1
27. CORDOTHEA FROM BLACK ELIZABETH´S MEADOWS nenastúpil
28. TIFANY BOHEMICA HASTAV N
Mladých
29. BARICA SANCTUS ROCHUS V1, CAJC, Víťaz špec. výstavy mladých
31. PATAKPARTI-KIRÁLY HÉBA VD3
Stredná
32. BARBRA FROM BLACK ELIZABETH´S MEADOWS V2, Res.CAC
33. JAGGA Z TULIHO DVORA VD3
34. XOXO CLAUDIA BOHEMICA V1, CAC
Otvorená
35. DERBY BERTA-DOG V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
36. ISKRA SANCTUS ROCHUS V2, Res.CAC
37. XELLA CLAUDIA BOHEMICA nenastúpil
Šampiónov
38. BELLA MARGAREJRO V1, CAC
39. TESLA CLAUDIA BOHEMICA V2, Res.CAC
Čestná
40. HARMONY Z TULIHO DVORA V1
Veteránov
41. BAŠKA ELEGANCE DOG V1
42. NEMECKÁ DOGA MODRÁ
NEMECKÁ DOGA MODRÁ
Pes
Mladší dorast
42. ALCHEMILLIO VON BELCAMDOG VN1
43. DELROY FROM BLUE ELIZABETH´S MEADOWS N
44. DON LEON FROM BLUE ELIZABETH´S MEADOWS N
Mladých
45. ADONIS SAPHIRAS ROYAL HEART VD3
46. ANGEL MAJFIZBY VD4
47. APOLLO SAPHIRAS ROYAL HEART nenastúpil
48. VIN SANCTUS ROCHUS V1, CAJC, Junior BOB, BOS, Víťaz špec. výstavy mladých
49. VOX SANCTUS ROCHUS V2
Stredná
50. ARTUS FROM BLUE ELIZABETH´S MEADOWS V1, CAC
Otvorená
51. ARLESS CRYSTAL BLUE DIAMOND V2, Res.CAC
52. CODDY BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V1, CAC
Šampiónov
53. AMIRE GENUS OF BLUE V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
54. BONNO BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V2, Res.CAC
55. CORLEONE BEAUTIFUL BLUE BALLERINES VD3
Čestná
56. BENTLY BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V1
Suka
Mladší dorast
57. ALELOMORFA LA MIA BELLA VN2
58. JESSY Z HANÁCKÉHO ÚDOLÍ VN1
59. PATAKPARTI.KIRÁLY IZISZ nenastúpil
Mladých
60. AFFINITY MAJFIZBY V2
61. APHRODITA SAPHIRA´S ROYAL HEART VD4
62. BESTIE Z RODU DRAKA V3
63. CASSIDY SLOVAKIAN GREAT HEART nenastúpil
64. EDYSS BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V1, CAJC, Víťaz špec. výstavy mladých
65. ELLY VON LUDWIGA BLAU nenastúpil
66. ENNY BEAUTIFUL BLUE BALLERINES VD
67. TAJNA SANCTUS ROCHUS VD
Stredná
68. DAPHNE BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V3
69. DARMIN BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V1, CAC
70. EWA BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V2, Res.CAC
Otvorená
71. AGIE CRYSTAL BLUE DIAMOND V3
72. AIREEN VON FRIZANTTE V1, CAC
3. COOLICKA BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V2, Res.CAC
Šampiónov
74. AZIRA CRYSTAL BLUE DIAMOND V3
75. CALEXIS BEAUTIFUL BLUE BALLERINES V1, CAC, BOB, Víťaz špec. výstavy
76. ELUNE HROMADOG BRUNENSIS V2, Res.CAC
Veteránov
77. CRYSTAL YVANAE APONI nenastúpil
NEMECKÁ DOGA PÁSIKAVÁ
Pes
Mladých
78. ELRED NORACH V1, CAJC, Junior BOB, Víťaz špec. výstavy mladých
Stredná
79. EQUADOR DA QUINTA DA ARRABIDA V1
Šampiónov
80. URANDO BIG LORD V1, CAC, BOB, Víťaz špec. výstavy
Suka
Dorastu
81. KASANDRA NUO GRAŽUČIU N
Stredná
82. BLASIUS BEUTY ALENA V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
Otvorená
83. URSIA BIG LORD V1, CAC
Šampiónov
84. ULTIMA BIG LORD V1, CAC
Veteránov
85. MAYA OF GOLD GIANT V1, BOV
NEMECKÁ DOGA ŠKVRNITÁ
Pes
Mladší dorast
86. ABRUS STAR CLAUDIA BOHEMICA VN1
87. ACHILLES BLACK & WHITE DOG VN2
Dorastu
88. COCAIN LA REGINA BIANCA nenastúpil
Mladých
89. BURTON L´ODO HARMYPATZ VD2
90. LIBERTIN QUINCY ETC V1, CAJC, Víťaz špec. výstavy mladých
Stredná
91. EUGELIUMS PATROCLUS VD1
Otvorená
92. FINESTRO GRIGIO FROGXTR BEZ TITULU, V1
93. MARSYÁS VON WIEDERHOLZ VD2
Šampiónov
94. PRINCE OF A GREAT STARS TEAM VD2
95. UGGO WILLIAM SILVA TAROK V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
Suka
Mladší dorast
96. ZIAJA CLAUDIA BOHEMICA VN1
Dorastu
97. CATHERINA FROM HARLE ELIZABETH´S MEADOWS VN2
98. COCO CHANEL LA REGINA BIANCA N
99. KIARA Z TULIHO DVORA VN1
100. ZAIRA OF EUROPEAN GREAT STARS N
Mladých
101. BELLA PROMESSA L´ODO HARMYPATZ VD2
102. LIZZIE QUINCY ETC V1, CAJC, Víťaz špec. výstavy mladých
Stredná
103. BERENICE FROM HARLE. ELIZABETH´S MEADOWS V2, Res.CAC
104. XI CLAUDIA BOHEMICA V1, CAC, BOS, Víťaz špec. výstavy
Otvorená
105. AURORA VON NODBURGA EBEN V2, Res.CAC
106. JANA SANCTUS ROCHUS V1, CAC
Šampiónov
107. BEATRICE FROM HARLE. ELIZABETH´S MEADOWS V1, CAC
Veteránov
108. TALISMAN MIRÉZ BOHEMIA V1
NEMECKÁ DOGA ŽLTÁ
Pes
Mladší dorast
109. DRACO VON FRIZANTTE VN1
Mladých
110. EXUPERTUS PRETORIAN DOG VD1
111. FIDELIUS PRETORIAN DOG VD2
Stredná
112. CAHOON VON FRIZANTTE V1, CAC
Otvorená
113. TAMIR BIG LORD V1, CAC, Víťaz špec. výstavy
114. UGWAY BIG LORD V2, Res.CAC
Suka
Mladší dorast
115. AMY HAGYRRAGOLD VN1
Mladých
116. FLORENTINA PRETORIAN DOG VD1
Stredná
117. BLASIUS' BEAUTY ARMILLA V1, CAC
118. CAITLIN VON FRIZANTTE V2, Res.CAC
Otvorená
119. CLAIRE NORACH V1, CAC, BOS, Víťaz špec. výstavy
120. NAGYIREGI VISTA JOYA nenastúpil
Šampiónov
121. AISCHA KIRRAS-DOG V2, Res.CAC
122. UNIQUE BIG LORD V1, CAC