Šteniatka

Chovateľská stanica Big Lord ponúka na predaj žlté šteniatka s PP po kvalitných rodičoch z vrhu ,,T". Šteniatka sú vhodné na výstavy, k chovu, k výcviku alebo ako spoločník pre radosť k rodine. (momentálne majú 7 týždňov)
Matka: Interchampion, Champion SR, CZ, H LUSSY Big Lord
Otec: Champion SR AGAT na Szlaku Kormorana
Šteniatka budú pri odbere odčervené, zaočkované a začipované s preukazom pôvodu. Šteniatka sú vychovávané v rodine a pri odbere budú socializované. Chovateľský servis je samozrejmosťou. 

Bližšie info o rodičoch a šteniatkach: 0902 600 609 biglord77@gmail.com
(ENG: For sale puppies 7weeks
mother: Interchampion, Champion SR, CZ, H LUSSY Big Lord
father: Champion SR AGAT na Szlaku Kormorana
more info: +421 902 600 609 biglord77@gmail.com )


Chovateľská stanica Avemar world in the blue prijíma rezervácie na čierne šteniatka s PP, šteniatka a narodili 16.12.2016 5 fenie a 7 psíkov. Zo spojenia slovenskej, nemeckej, českej, talianskej,francúzskej krvi. Vhodné k chovu, výstavám a k výcviku, alebo len ako luxusný spoločník, pre radosť. Z kvalitného a perspektívneho spojenia s predpokladom vynikajúceho exteriéru a pováh. V rodokmeni sa nachádza niekoľkonásobný svetový víťaz . Matka: GCh. SK, Ch. SK AVELINE Beautiful Blue Ballerines , vyšetrenie srdca EKG + sono s použitím Dopplera, DNA test, RTG kĺbov HD-B/B
Otec: YANG vom Herstallturm vyšetrenie srdca EKG + sono s použitím Dopplera, DNA test, RTG kĺbov HD-A/A ,ED- 0/0
Šteniatka budú pri odbere odčervené, zaočkované a začipované s medzinárodným europasom + s balíčkom pre začiatok. Šteniatka sú vychovávané v rodine a pri odbere budú socializované. Chovateľský servis je samozrejmosťou odber od 10.2.2017 .

www.avemar4.webnode.sk 

tel: 0911843044


Chov. st. CATLEY RANCH - vrh ,,O" zadá štěnátka: černá, harlekýn, šedý tygr.
(PARODIE D'AMOUR of Austria Great Stars x IVANKA Catley Ranch)
http://www.catleyranch.cz/vrh-o/